piatok 10. januára 2014

Jupíííí, prišla som na to! :)Ahojte,
pri recenziách teraz nastanú určité zmeny a to v obrázkoch obálok. Už to nebudú len obrázky stiahnuté z netu, ale takéto pekné 3D knihy, ktoré budem sama vyrábať. Nápad nie je môj, ale VeEee, ktorá si ich tiež vyrába a používa. Veľmi sa mi to páči a dlho som rozmýšľala ako to robí. Dnes som sa to naučila a dúfam, že jej nebude vadiť ak ich začnem používať aj ja. Strašne moc sa mi páčia. :) A vám?

17 komentárov:

 1. ... 3D vyobrazenie kníh sa mi páči :) ... je to také lákavé, ... že "len po tej knihe siahnuť" :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tiež si myslím. :) Navyše ma to veľmi baví. :)

   Odstrániť
  2. :) ... je to super pocit, keď človeka to, čo robí, baví :) ... akoby tvorivosť kvitla a ešte viac kvitla :)

   ... prajem ešte veľa veľa rozmanitých kvetín radostí z tvorenia ...

   Odstrániť
 2. Vážne je to krása, ako to robíš? :) Mimochodom veľmi pekná grafika blogu a ďakujem za pridanie do pravidelných čitateľov. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Cez program Photoshop. :) Ďakujem veľmi pekne, som rada že sa vám to páči a tiež vzhľad blogu. :) A naozaj nie je začo, rada spoznávam nové blogy. :)

   Odstrániť
 3. Máš naozaj pekný blog a stými 3D knihami to máš ešte krajšie,ale to nebol VeEeein nápad.Inšpirovala sa zahraničnými blogmi,ktoré sú oproti tým naším a Českým oveľa krokov vpred.Pozri si napríklad tento: http://evie-bookish.blogspot.sk/.A to nie je jediný.Chcela som ťa,iba upozorniť.:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. :) Aha, no tak to som nevedela... ten blog je naozaj pekný, ale aj naše sk/cz sú niektoré veľmi dobré, nemyslím si, že by sme boli pozadu. Nemôžu všetci tak vedieť pracovať s grafikou. :) A zas, dôležitejší je autor a obsah blogu než jeho vzhľad. :)

   Odstrániť
  2. Máš pravdu,že je kopu dobrých aj sk/cz blogov a pracovať s grafikou nie je hračka:)Ale,keď sa s tým blogom človek pohrá-tak ako ty-hneď to vyzerá lepšie a aj ťa skôr upúta.Tvoj blog sa mi páči aj po grafickej,ale aj po štýlovej stránke.Rada ho budem navštevovať:)

   Odstrániť
  3. Tomu sa veľmi teším, ďakujem. :)

   Odstrániť
 4. Toto aj mne sa to tiež veľmi páči. Aj ja by som to chcela používať. Už som hľalada tutotrials ako to urobiť vo photoshope, ale bolo to nejako zložité. Ako to robíš?
  Keď to bude na mňa moc zložité, tak asi budem robiť tu: http://www.3d-pack.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľmi pekne ďakujem :) Už som si aj nejaké vyskúšala a dala nastránku, fakt to nie je ťažké :)

   Odstrániť
 5. Je to úžasné, ani som nevedela, že niečo také ide, ale veľmi sa mi to páči!
  http://all-dreams-are-real.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť