Ostrov stratených príbehov: SÚŤAŽ | Takmer definitívny záver letných prázdnin

26. augusta 2018

SÚŤAŽ | Takmer definitívny záver letných prázdnin


Nedávno som prečítala jednu nevšednú knižku s dlhočizným názvom, kvôli ktorému mi vždy vyschlo v hrdle, keď sa ma niekto opýtal čo čítam. Príbeh, ktorý sa ukrýva pod Takmer definitívnym zoznamom najhorších nočných môr od Krystal Sutherland ma najskôr zaujal, potom pobavil a nakoniec zasiahol. Ale o mojich pocitoch z knihy som teraz hovoriť nechcela, veď všetky si môžete prečítať v recenzii.
Dôležitou informáciou pre vás je v tejto chvíli to, že spolu s mojím recenzným výtlačkom mi vydavateľstvo Ikar poslalo aj jeden ďalší kúsok navyše, o ktorý si teraz budete môcť zasúťažiť. Mám z toho nesmiernu radosť a za knižku zo srdca ďakujem! 

Súťaž beriem niečo ako rozlúčku s letnými prázdninami a povzbudenie do nového obdobia. Je v tom aj istá symbolika, keďže opätovný návrat do školy niekedy býva tiež takou “nočnou morou”, ale kniha dokáže človeku zlepšiť náladu v každej situácii, no nie?

▶ O súťaži ◀
- súťažiť môžete so slovenskou alebo českou doručovacou adresou :)
- trvanie do konca augusta - 31.8.
- víťazi budú dvaja a určí ich losovanie (prosím, vždy si skontrolujte či sa váš komentár k príspevku naozaj uverejnil)

▶ Ako sa zapojiť do súťaže ◀
Napíšte mi komentár, ktorý bude obsahovať:
meno, pod akým chcete byť vyhlásený v prípade výhry
e-mail, na ktorý vám oznámim, že máte dôvod na radosť
✔ či ste SK alebo CZ
GFC alebo FB meno (prípadne obe), pod ktorým blog sledujete (vľavo na paneli nájdete obidva spôsoby a môžete si vybrať, ktorý vám viac vyhovuje)
✔ dajte mi vedieť, pokiaľ máte záujem len o niektorý balíček (napríklad ak už knižku máte doma a nechcete ju, ale záložky áno)
odpovede na otázky: “Čo najkrajšie či najlepšie ste toto leto zažili?” a “Na akú knihu, ktorá ma vyjsť ešte tento rok, sa najviac tešíte?

Toto už povinné nie je, ale keď budete súťaž zdieľať na Facebooku, vaše meno bude do žrebovania zaradené dva krát - vtedy mi do komentára napíšte aj link príspevku.

▶ Výhry ◀
1. balíček obsahuje hlavnú cenu, ktorou je úplne nová kniha+záložky so zápisníčkom, a získa ho prvý výherca

2. balíček tvoria záložky+zápisníček a aspoň tak skromne (ale o to srdečnejšie) sa usmeje na druhého vylosovaného súťažiaceho

Veľmi sa teším na vaše odpovede a dúfam, že aj vás súťaž potešila.
Nech sa vám darí! 


4 komentáre:

 1. Meno: Tess zo strany36
  Mail: strana36blog@gmail.com
  Som zo Slovenska
  Blog sledujem pod menom Tess Slašťanová a FB ako Terézia Slašťanová :)
  - Toto leto som nezažila nič nejak extra zaujímavé alebo vzrušujúce, no som rada za každú jednu akciu s mojimi už bývalými spolužiakmi, keďže tento rok sme maturovali. Keďže sa už každý zachvíľu vyberieme svojou cestou, som vďačná za každú chvíľu s nimi ��
  - Teším sa na knihu They both die at the end, ktorá tento rok vyjde v slovenčine :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj :)
  Meno: Daniela Bartková
  Email: bartkova.d.16@gmail.com
  Som zo Slovenska
  Sledujem tvoj blog pod menom Daniela
  Kniha ma veľmi zaujala :)
  Čo najkrajšie som zažila toto leto, hmm mám 1 a pol ročného brata, toto je prvé leto kedy chodí a vníma, tak určite všetky zážitky s ním boli highlightami leta :))
  Som fanúšikom hororov a môj najobľúbenejší autor je Stephen King. Jeho nová kniha Elevation vyjde na konci októbra, tak na tú sa teším :) som zvedavá aká bude.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Priznám sa, že som sa nechcela do súťaže zapojiť, pretože mi to neprišlo fér, keďže som od teba už krásnu knihu dostala a nechcela som pôsobiť chamtivo :/ No po prečítaní tvojej nádhernej recenzie jednoducho nedokážem odolať a musím skúsiť šťastie. Síce YA už tak nevyhľadávam, no nezanevrela som na tento žáner a tie, z ktorých cítiť nevšednosť a hodnoty ma neskutočne lákajú...presne ako aj tento titul♥

  1.Mony
  2.piesen.fantazie@gmail.com
  3.SK
  4.GFC: Mony, FB: Monika Kvašňovská
  5.V máji sme dostali malé dvojmesačné mačiatko, také bábätko, ktoré sa nám zmestilo do dlane. Teraz je z nej už takmer pol ročná krásna slečna, no ešte stále hravé mačiatko. Takže si určite vieš predstaviť, že leto s ňou muselo byť úžasné – každý deň nás dokáže rozosmiať, potešiť alebo sa rozplývame nad jej rozkošnosťou. Avšak, je to dravá potvorka, ktorá neobsedí a dokáže aj poriadne hrať na nervy...ale všetci ju veľmi ľúbime, také naše malé a krásne šidlo s jantárovými okáľami♥^.^♥

  Najviac sa teším na novú Riversovku, ktorá má vyjsť v októbri vo vydavateľstve Kumran a bude sa volať Dielo majstra – ach, čo ti poviem, ja Francine milujem a jej knihám nedokážem odolať, tak sa na ňu teším♥♥♥ Potom nedočkavo ešte vyčkávam chystanú novinku od Svetlanky Majchrákovej, ktorá sa volá Kráľovná. Ver mi, je to neskutočne krásnučký príbeh a neviem sa ho dočkať♥♥♥
  ...
  Prajem ti krásny večer a zároveň i víkend ;)

  P.S.: Ty vieš zakaždým tak krásne vizuálne, ale i obsahovo zladiť články, klobúk dole♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Väčšinou blogy iba čítam a nezvyknem sa zapájať do súťaží, ale táto je taká lákavá, že urobím výnimku :)
  ✔ meno: Blacky
  ✔ e-mail: gold.shellll@gmail.com
  ✔ SK
  ✔ GFC: sledujem pod rovnako tajomným menom, ako pod ktorým píšem tento komentár -> Blacky ;)
  ✔ odpovede na otázky:
  Krásnych a skvelých vecí som toto leto zažila hneď niekoľko. No na vrchole rabríčka počas dní, v ktorých sa nás slniečko usilovne snažilo trošku popripekať to bol pokoj, ktorý je pre moje telo rovnako dôležitý ako kyslík.

  Zodpovedať druhú otázku je pre mňa náročné, keďže som úplne stratila prehľad a z tých pripravovaných kníh, ktoré som si špeciálne pre túto otázku vyhľadala, ma naozaj nič nezaujalo. Možno len ďalšia kniha od J.K. Rowlingovej vydávaná pod pseudonymom Roberta Galbraitha -> Lethal White. Nedávno som počula rozhovor s Ms Rowlingovou, kde o tejto knihe rozprávala veľmi pútavo, no aj tak si stále nie som istá či by to bol môj šálok čaju... :)
  Vďaka za súťaž ♥

  OdpovedaťOdstrániť
Ďakujem za komentár, vážim si ho a tááákto veľmi sa z neho teším. :)Purple Heart Set Pointer