Ostrov stratených príbehov: SÚŤAŽ | Nie celkom bežné vyhodnotenie

14. decembra 2020

SÚŤAŽ | Nie celkom bežné vyhodnotenie

 


Nadpis tohto príspevku by som mohla používať pre každý článok, pretože mne sa žiadny nikdy nepodarí písať iba o tom, o čom by mal byť. A že na blog pribudne vždy aspoň o týždeň neskôr, ako som plánovala, nehovoriac -  ale naozaj sa budem snažiť, aby tu bol vianočný článok na Vianoce a nie na Veľkú noc. Vidíte, už zase som odbočila úplne mimo.


Vašimi krásnymi správami, ktoré mi píšete, mi však dávate najavo, že vám to zrejme až tak nevadí. A možno keby som na svoj chaotický systém blogovania, v ktorom sa ani sama nevyznám, prestala stále upozorňovať, vôbec by ste si ho nevšimli. No maminám neujde nič -  tá moja ma už niekoľkokrát starostlivo viedla k disciplíne („Ty zase pridáš fotku adventného venca s prvou sviečkou, keď bude 3. adventná nedeľa.“). Vďaka jej milému usmerneniu som fotku naozaj stihla zverejniť ešte v piatok pred 2. adventnou nedeľou.


A keď už som pri téme Adventu, spomínaná včerajšia nedeľa má prívlastok radostná a tretia sviečka by sa od ostatných na venci mala líšiť svojou ružovou farbou (áno, presne preto sú všetky naše sviečky červené). Dievčatá, ktoré sa zapojili do mojej súťaže však budú mať aj radostný pondelok. A všetky štyri - ich počet je rovnaký ako počet sviečok na adventnom venci. Možno sa vám to zdá málo, ale mne sa to skrze túto symboliku veľmi páči (dobre, skvelé by aj bolo, keby sa zúčastnili 24 súťažiaci ako počet dní do Vianoc). Potešilo ma to nielen kvôli tomu, ale pretože takto môžem obdarovať každú (ak by mi pri väčšom počte zapojených aj ostali knihy pre všetkých, potrebovala by som na tie balíky dodávku a pravdepodobne by ma s nimi ani nepustili na poštu).


Keďže sa už blížia Vianoce a mne z vašich milých slov totálne mäkne srdce ako perníkové cesto, rozhodla som sa, že víťazka nebude jedna, ale vyhráme všetci. Dievčatá, lebo dostanú odo mňa obdĺžnikový darček pod stromček v podobe knižky (ja viem, aj zlatá tehla by bola fajn) - a ja tiež, lebo keď to spraví radosť im, tak mne stonásobne väčšiu. (◠)


Takže vám všetkým z celého srdca blahoželám a ďakujem za inšpirácie vo vašich súťažných odpovediach.  Už si len držme palce nech ja knihy stihnem poslať a nech vám stihnú prísť do Vianoc.


PS: len nech sa z vás teraz nestanú špekulanti, že keď niekedy v budúcnosti usporiadam ďalšiu súťaž, zapojíte sa dvaja, aby ste obidvaja vyhrali. :P Ale aj to je možné, pretože dovtedy sa mi srdce určite úplne roztopí ako neviditeľný sneh v decembri 2020.


PS #2: vyhodnotenie súťaže som pridala hneď na druhý deň po jej skončení, tri alebo radšej rovno štyri krát hurá!!!

Ďakujem za komentár, vážim si ho a tááákto veľmi sa z neho teším. :)Purple Heart Set Pointer